Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи» 14-15 квітня 2018

Розділ про навчання та змагання з робототехніки.
Відповісти
Аватар користувача
Maxander
Повідомлень: 2221
З нами з: 17 лютого 2012, 11:37
Звідки: Киев

Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи» 14-15 квітня 2018

Повідомлення Maxander » 15 березня 2018, 04:45

14 та 15 квітня в Українському Домі відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи». Молоді українці за допомогою робототехніки вирішуватимуть проблеми води на Землі в рамках глобального міжнародного проекту «Вода і людина».

Під час фестивалю пройде два найбільші світові конкурси з робототехніки – Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior для дітей 6-10 років та Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League для дітей 10-16 років. Участь у змаганнях візьмуть понад 1000 конкурсантів з усієї України.

Завдання для команд у проектах сезону будуть пов’язані із водними ресурсами. «Команди використають наукові методи і інженерні рішення для вирішення проблеми, – розповідає деталі організатор фестивалю Тетяна Скаржановська. – Готуючись до процесу проектування, учасники проводили власні дослідження на одну з тем: пошук, транспортування та зберігання питної води, виявлення та видалення забруднень, використання води при виробництві продуктів харчування, утилізація стічних вод, контроль промислового чи сільськогосподарського стоку в природних водоймах».

Після обрання теми команди розробляли ймовірні шляхи вирішення існуючої проблеми за допомогою робототехніки – молоді люди створювали і випробовували прототип робота, який допоможе упоратись із поставленим завданням. Чий робот виявиться найкращим – покажуть змагання – інновації команд оцінюватиме компетентне журі.

Старші групи демонструватимуть власноруч сконструйованих автономних роботів і захищатимуть інноваційні стартапи на тему “Вода і людина”, а молодші представлять рухомі LEGO-моделі на тему “Пригоди води”.

Відвідувачі зможуть подивитись на гру роботів і, за бажанням, долучитися до процесу – пограти в робофутбол та у настільні ігри народів світу, позмагатися із супротивником за кількість артефактів, влаштувати «бої сумо». У зоні технічної студії «Винахідник» запросять до зон мейкерства, архітектури та робототехніки. Наймолодші відвідувачі зможуть помалювати з роботом Пікассо. На вчителів та учнів також очікуватиме осередок Minecraft: Education Edition – освітньої версії другої за популярністю у світі гри після «Тетріс». Як скерувати залежність дитини від гри у конструктивне русло, навчити створювати та підвищити емоційний інтелект за допомогою Minecraft, дізнаєтеся з перших вуст.

Нагадаємо, перший фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи» відбувся навесні 2017 – тоді діти пропонували розробки для роботи із вторинною сировиною. Захід відвідало понад 10 000 осіб.

«ROBOfirst – більше ніж роботи» відбудеться на адресою: м. Київ, Український Дім, вул. Хрещатик, 2

Час проведення: з 10 до 17 години. Вхід вільний.
Відповісти

Повернутись до “Робототехніка”