Поїздка у LEGOLAND Billund та LEGOHOUSE

Цього року компанія “ЛЕГО УКРАЇНА” запросила одного з співробітників https://constructors.com.ua/ua відвідати щорічну презентацію ЛЕГО новинок 2020 року. Це була прекрасна можливість поєднати корисне з приємним.

Прилетів я вдень, переліт зайняв 2 години 30 хвилин. Від аеропорту на таксі 15 хвилин, аеропорт знаходиться недалеко і можна прогулятися, 30-40 хвилин і ви біля центрального входу в парк розваг.

Місто Біллунн невеличке, як відомо компанія ЛЕГО побудувала в цьому місті аеропорт і розважальний парк «Леголанд», що і сприяло залученню туристів. Леголенд у Біллунні – це перший розважальний парк, він був побудований на батьківщині, саме в цьому маленькому місті з’явилася перша дерев’яна іграшка яка була прабатьком всім відомого ЛЕГО.

З цих качечок все почалося:​

Розмістили мене в «HOTEL LEGO», всередині як і зовні все оформлено різними інсталяціями ЛЕГО, декорованими деталями, скульптурами, кубиками, все барвисте, але не перенасичене. Коли подорожуєш і приїжджаєш в готель, швидше хочеш розміститися в своєму номері, але не тут, в ЛЕГО Готелі хочеться гуляти і все розглядати, свято починається до того, як потрапляєш в сам парк.

Номер мені попався в стилі: «Park View room» – з видом на LEGOLAND. Також, в HOTEL LEGO присутні такі номери: Нінзяго, Френдс, Королівство, Принцеси, Пригоди, Бізнес, Пірати. У номері відразу звертаєш увагу на гігантську стіну біля ліжка з цегли LEGO, все прикрашено кубиками, такий собі Кубізм від датчан, можеш відчути себе модерністом і почати складати ЛЕГО вже в номері готелю, тут його вистачає, 3 ящика різного міксу, на столику скромно лежить набір серії «IDEAS» артикул 21315 – це подарунок від компанії LEGO! Круто, враховуючи, що я з колегами «constructors» колекціоную саме цю серію, свято триває, але ж це тільки готель, а найцікавіше попереду 🙂

Парк ЛЕГОЛЕНД

Сам готель знаходиться в парку розваг і зі свого номера можна спуститися на територію Леголенда таким чином минаючи центральний вхід, це досить зручно.

Про парк можна розповідати багато, відкривається він о 9:00, на його території практично все зроблено з деталей конструктора. Парк розрахований як на дітей молодшого віку, так і буде цікавий дорослим. Всі атракціони безпечні. У парку багато різних споруд, скульптур з ЛЕГО і при цьому весь парк зелений, багато дерев, озер, квітів і різних рослин. Безліч атракціонів пов’язані з водою, водні гірки, катання на човнах, екстремальні спуски по водоспаду, ви навіть можете відчути себе пожежним і зайнятися пожежогасінням, піратські розборки з водяними гарматами і багато іншого. Безліч фігур зроблені за мотивами серій ЛЕГО, мультиків, фільмів, казок.

Всі атракціони входять у вартість вхідного квитка, ваш бейдж на руці – це і є пропуск на всі активності в Леголенд.

Особливу увагу заслуговує Мініленд, в ньому ви зможете подивитися найвідоміші пам’ятки з різних країн, це пізнавально і деталізація будівель вражає і надихає. Всі будови зроблені в масштабі 1:20 або 1:40. На будівництво цього мініатюрного міста пішло 20 млн кубиків. Безліч поїздів, машин та різних споруд рухаються, переміщаються, плавають – за цим можна спостерігати годинами. Огорож мало і майже всі фігури можна чіпати і фотографуватися з ними. По поверненню в номер хочеться почати конструювати щось своє.

Гуляти по Леголенду можна цілий день, локацій багато і всі переглянути за день буде складно, територія становить 100 тис. кв. м., парк розділений на кілька тематичних зон.

Леголенд в першу чергу – це казкова атмосфера, часом згадуєш дитинство, хочеться щось робити, надихаєшся, це місце однозначно варто відвідати, для мене це був мій перший Леголенд, колись я подорожував і кілька днів був в Малазії, коли я поїхав я дізнався, що там був Леголенд – страшенно переживав, але тепер моя мрія збулася.

LEGO House

На наступний день у нас була насичена робоча програма, форум, презентація ЛЕГО, ділові зустрічі, але ця вся програма була грамотно розбавлена відвідуванням музею, обідом на якому навіть хліб виконаний з тиснення, написом «LEGO», дрібниця, але виглядає шикарно, ну і завершальний акорд – це відвідування «LEGO House».

LEGO House – це величезний комплекс схожий на однойменний конструктор, він немов побудований з гігантських LEGO-цеглинок. Цікаво, що на території LEGOLANDA’а і LEGO House все кафетерії названі тематично, наприклад: кафе «Brickaccino», ресторан «Le gourmet».

Вся інфраструктура комплексу створена для відпочинку, купити квитки ви можете в касі на місці і онлайн, онлайн бувають знижки близько 20%, ваш квиток – це бейджик, ви його одягаєте на руку і проходите в розважальну зону «Легохауса», в середині комплексу побудовано величезне дерево життя, звичайно з ЛЕГО. На першому поверсі ви можете подивитися на цей же комплекс тільки зібраний в мініатюрі, на кожному поверсі присутні різні зали, кожен зал відповідає певній тематиці: галерея творів мистецтва, макети світів, ігрові зони Дупло, лабораторія, креатор, арктичний порятунок, і ще багато кімнат, всього і не згадаєш…

Особливо запам’яталася кімната «стоп моушен», ви можете створити свій фільм, анімувати власний ЛЕГО-сюжет.

У деяких зонах можна побудувати необхідну до тематики фігуру і відсканувати її, наприклад в зоні «акваріум» ви будуєте свою рибку, скануєте її і вона з’являється на екрані віртуального акваріума – магія! 🙂

Величезний басейн з ЛЕГО, ви можете поплавати в ньому, «головне обережно не потоніть» – дбайливо попереджає консультант, можна відчути себе як Скрудж МакДак який поринає у свої скарби.

У всіх кімнатах стоять термінали зі сканером, ви можете взаємодіяти з кожним терміналом і здійснювати різний вплив, наприклад, можете сфотографуватися, в кімнаті будівництва або сфотографувати свою будову, всі дані зберігаються і надалі ви зможете переглянути свою історію відвідування ЛЕГО Хауса.

Підведу підсумок, однозначно варто їхати в Біллунн і відвідувати все вищеописане, в цьому казковому світі в мініатюрі ви з величезним задоволенням будете проводити весь вільний свій час.
Окрема подяка компанії LEGO і колективу «ЛЕГО УКРАЇНА» за відмінну організацію цієї події.

З повагою, Сергій

https://constructors.com.ua

https://www.instagram.com/sergey_kubik/

Обговорення новини на форумі…

Перейти до панелі інструментів