Мошенники на OLX

Тут спілкуємось на будь-які теми...
romaxa11
Повідомлень:77
З нами з:01 грудня 2016, 01:16
Re: Мошенники на OLX

Повідомлення romaxa11 » 24 березня 2017, 20:51

Зацікавив мене арокс на олх в одного продавця, Володимира з Мукачево, який має інтернет магазин lego.biz.ua і бездоганну репутацію з його слів. Хоче предоплату, а це сума досить немала - 4050грн. Я запропонував скинути невеличку суму для підтвердження своїх намірів, раз все таке оригінальне, але отримав відмову. Інтернет магазин не відкривається, можливо ремонтні роботи. Хтось щось купляв в нього, бо якось стрьомно купляти не бачивши конструктор, враховуючи збільшення китайського контрафакту. Якщо дійсно продавець зачьотний, то це вже буде не ризик. :)
Sergey
Повідомлень:73
З нами з:20 вересня 2015, 08:43

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення Sergey » 24 березня 2017, 21:08

Любой адекватный продавец практически мгновенно соглашается на отправку наложкой. Без всяких там предоплат итд итп. Не портите себе настроение + время и деньги . Достаточно много есть предложений и вариантов купить были бы только деньги! А ему я лично не верю!!! Кто это такой? И откуда? На днях видел обьявы 100% мошенников с регистрациями 2008,2011 года + указан номер телефона +трубку берет быстро но самое главное деньги все сразу и вперед. Через несколько часов OLX удалил этих продавцов вообще! Что и подтвердилось.
Sergey
Повідомлень:73
З нами з:20 вересня 2015, 08:43

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення Sergey » 24 березня 2017, 21:13

Да и насчет 42043 там есть продавец с Полтавы(цена у него на сайте OLX 4180грн) что то покупал у него с торгом небольшим отправлял наложкой с полуслова.
romaxa11
Повідомлень:77
З нами з:01 грудня 2016, 01:16

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення romaxa11 » 24 березня 2017, 21:14

Десь так і думав, також звернув увагу на 2009 рік реєстрації. Найбільше насторожило, якщо чесно, оте " у мене бездоганна репутація і ставити її під загрозу через одного конструктора мені немає сенсу. Тому я можу собі дозволити не відправляти наложкой." Яка нормальна людина буде абсолютно незнайомій розказувати про свою бездоганну репутацію? Твоя репутація, то така штука про яку говорять інші а не ти) Я збився.
romaxa11
Повідомлень:77
З нами з:01 грудня 2016, 01:16

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення romaxa11 » 25 березня 2017, 22:33

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/origin ... rhBuI.html
Ось він красавчик, послав мене на три веселі, коли зрозумів, що предоплати в 4050грн не буде, хоча я не давав підстав йому так робити. Майте на увазі, у нього типу лего-інтернет магазин, який не відкривається і все дуже серйозно розписано))):
!!! Остерігайтеся ШАХРАЇВ і ПІДРОБОК !!!

1. Тільки оригінали Лего (LEGO)
Я купую конструктори у офіційного представника LEGO в Україні з 2009 року. Ніяких дешевих китайських підробок і аналогів, які смердять дешевою пластмасою. Тільки оригінальний Лего (виробництво Данія).

2. Тільки надійність
Продаю Лего (LEGO) з 2009 року на ринку, маю виключно позитивну репутацію і жодного негативного відгуку.

3. Тільки кращий сервіс. Обмін і Повернення.
Якщо Ви знайдете дефект, пом'яту коробку або не вистачає елементів - без всяких зайвих питань роблю обмін або повертаю гроші. Без зайвих питань, тому що я довіряю своїм покупцям.

4. Свій магазин (lego.biz.ua)
В цьому році я відкрив свій власний магазин, тому тепер Ви можете робити замовлення через сайт в будь-який час (навіть в 5 ранку).

5. Номер 0-800-21-13-47 (безкоштовний).
Для зручності своїх клієнтів тепер у мене є свій номер 0800 (на нього можна дзвонити безкоштовно з будь-якого номера в Україні), тому Ви можете зробити замовлення, навіть якщо у Вас немає коштів на рахунку.

Посилання на товар в моєму магазині - http://lego.biz.ua/tovar/avto-konstrukt ... ocs-42043/

Найкрасивіші відео огляди і розпакування цього конструктора
https://www.youtube.com/watch?v=Ny1S94Zy9F4
https://www.youtube.com/watch?v=ot8_nzBAXm8
https://www.youtube.com/watch?v=w_bgYFdemJM

Повний асортимент конструкторів Лего (LEGO) Ви можете подивитися на моєму сайті lego.biz.ua
romaxa11
Повідомлень:77
З нами з:01 грудня 2016, 01:16

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення romaxa11 » 26 березня 2017, 10:57

Sergey писав:Да и насчет 42043 там есть продавец с Полтавы(цена у него на сайте OLX 4180грн) что то покупал у него с торгом небольшим отправлял наложкой с полуслова.
Він відразу пише, що по предоплаті не працює)))
Аватар користувача
00bricker
Повідомлень:965
З нами з:26 квітня 2014, 22:38
Звідки:Киев

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення 00bricker » 13 листопада 2017, 17:48

+380678564152
Максим Нисходов, Львовская область,г. Новояровск

Написал, что хочет купить набор. Не пришел забирать посылку по наложке новой почты.
Не берет трубку и не отвечает. Хотя телефон работает.
Я попал на отправку в 2 конца.
Аватар користувача
opTEAMist
Повідомлень:349
З нами з:21 вересня 2012, 20:50
Звідки:Днепр

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення opTEAMist » 13 листопада 2017, 19:10

00bricker писав:Написал, что хочет купить набор. Не пришел забирать посылку по наложке новой почты.
Не берет трубку и не отвечает. Хотя телефон работает.
Я попал на отправку в 2 конца.
Совместная акция OLX и Новой Почты БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА НА OLX ДО КОНЦА 2017 ГОДА - и никаких домомучений. Доставка покупателю в любом случае бесплатная для обеих сторон, а в случае, если покупатель не пришел за своим заказом в отделение НП или отказался от посылки, она будет доставлена обратно продавцу опять же бесплатно. Читайте Правила акции, читайте FAQ здесь и здесь. Я, мягко говоря, никогда не был любителем пощекотать нервы с продажей / покупкой на OLX, отродясь ничего там не покупал и последние года три ничего своего там не выставлял; но с момента начала этой акции пользуюсь ее преимуществами достаточно активно, оформил полдюжины крупных заказов (а средний чек у меня - несколько тысяч гривен) - всё работает, как часы, я доволен, покупатели тем более. До конца этого аттракциона невиданной щедрости еще полтора месяца - спешите воспользоваться.
Мой магазин на
Аватар користувача
00bricker
Повідомлень:965
З нами з:26 квітня 2014, 22:38
Звідки:Киев

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення 00bricker » 14 листопада 2017, 10:27

Благодарю за ценный совет :good:
romaxa11
Повідомлень:77
З нами з:01 грудня 2016, 01:16

Re: Мошенники на OLX

Повідомлення romaxa11 » 06 грудня 2017, 10:53

На олх якесь дивне загострення по аферистах-предоплатниках, мабуть пов'язане з новорічними святами і Миколаєм. Низькі ціни і на наложку ніхто не реагує.
Відповісти

Повернутись до “Бесідниця”