Чи сумісні Lego PF із китайськими Lepin ?

Тут спілкуємось на будь-які теми...
Відповісти
Аватар користувача
amuletgrey
Повідомлень:38
З нами з:20 січня 2017, 14:03
Чи сумісні Lego PF із китайськими Lepin ?

Повідомлення amuletgrey » 26 березня 2018, 19:30

Часом люди чомусь бачать в мені експерта в усьому, що пов'язано з Лего, а заодно із всією електронікою
Тож час від часу питають в мене чи сумісні Lego приймачі, наприклад з Lepin ресіверами чи навпаки.
Іііі тепер, нарешті я знаю відповідь.
Якщо вірити відео нижче (а тому є ще багато підтверджень)
То лепін робить не інфрачервоні а 2,4 Ghz радіо передавачі/ресівери
тож він не буде сумісним із лего аж ніяк.
Автор відео дуже цьому радий, бо радіо дає набагато більше дальності і може працювати за стінкою.
це дуже спірна думка, бо за стінкою може бути сусід із іншим набород лепін, ну ви зрозуміли.

Пст, хлопче, хочеш переобладнаю твою батарейку на літієву :yes2: ?
Miй Flickr
Мій OLX
Аватар користувача
00bricker
Повідомлень:965
З нами з:26 квітня 2014, 22:38
Звідки:Киев

Re: Чи сумісні Lego PF із китайськими Lepin ?

Повідомлення 00bricker » 27 березня 2018, 10:56

Интересный факт)
Аватар користувача
Andy48
Повідомлень:127
З нами з:27 січня 2016, 21:22
Звідки:Kiev

Re: Чи сумісні Lego PF із китайськими Lepin ?

Повідомлення Andy48 » 29 квітня 2018, 21:57

Да, весь лепин на радиоуправлении, и да, как бы это не звучало абсурдно - оно лучше леговского ИК!
Я не тестил на улице, но в пределах квартиры лепин добивает на 30 метров через 3 комнаты. Я бы даже сказал что дальность лучше чем у SBrik или BuWizz, так как блютуз сигнал все таки иногда обрывается вне зоны прямой видимости, а RC сигнал не обрывается.
И там также как в лего pf есть 4 канала (это на тему соседа с Лепином за стенкой))
Отсюда вывод - пульт и приемник лепин работает с лепином, а лего - с лего. Это весьма очевидно)
Но что касается моторов, светодиодов и переключателей - то они полностью совместимы все со всем: и лего можно подключать к китаю, и китай к лего.
То же самаое касается источников питания - лепин можно подключать к лего батарейным блокам и даже к buwizz, все нормально работает. А Лего приемники или Sbrick можно подключать к аккумулчторному блоку Lepin.
Единственное НО - я не знаю есть ли защита по току в приемнике или аккумулатном блоке Lepin (как у LEGO). Есть подозрение что нет...
Я не разбирал их, а тестить с багги моторами Lepin мне очень жалко, учитывая их редкость и стоиомость))

Итог: парень на видео прав, RC лучше.
И еще: моторы лепин мощнее леговских, ощутимо можнее, где-то на 20%. Единственно что сервомотор лепин конченый, и он не работает с sbrick и buwizz в промежуточных положениях, его подёргивает, но с нуля в крайние положение - отлично работает. И много брака...но можно вскрыть и пересобрать мотор, подклеить корпус и будет ок)
Востаннє редагувалось 30 березня 2020, 21:14 користувачем Andy48, всього редагувалось 1 раз.
My Lego Blog TechnicStory
Аватар користувача
amuletgrey
Повідомлень:38
З нами з:20 січня 2017, 14:03

Re: Чи сумісні Lego PF із китайськими Lepin ?

Повідомлення amuletgrey » 18 травня 2018, 21:34

Andy48 писав:
29 квітня 2018, 21:57

на тему соседа с Лепином за стенкой))
Ми недавно робили дитячий івент. Так як всього 4 канали, то довелось зробити кімнату з потягами, коридор із позашляховиками і ще кімнату для інших RC моделей.
Якби вони були радіокерованими, чи то навіть блютус, то ми би мали змогу зробити лише щось одне.
те саме з сусідом за стінкою - якщо у вас моторизований кран з 2ма пультами, а в сусіда ескаватор наворочений, то велика ймовірність перетину. довелось би домовлятись із сусідом.
2.4 Ггц дає Лепіну можливість зробити 1024 каналів, і дискретність в 128 різних положень серви чи швидкості моторів, але вони зробили 8 каналів і 2 положення. Сумно.
Пст, хлопче, хочеш переобладнаю твою батарейку на літієву :yes2: ?
Miй Flickr
Мій OLX
Відповісти

Повернутись до “Бесідниця”