Моторизувати та програмувати LEGO CITY

Тут спілкуємось на будь-які теми...
Відповісти
bohdansenyk
Повідомлень:1
З нами з:11 березня 2020, 14:58
Моторизувати та програмувати LEGO CITY

Повідомлення bohdansenyk » 11 березня 2020, 15:35

Доброго дня. Я мабуть не перший хто задавався такими питаннями, тому надіюсь що мене хтось направить на шлях. Отже чи існують способи моторизувати та програмувати моделі Лего які фактично для цього не призначені. Наприклад моделі машин з Lego CITY. Під програмуванням я розумію наступне: задати команди і запустити модель на їх виконання (їхати певну відстань, зупинитись на визначений час, повертати і тд). Я бачив як люди на YouTube моторизували трамвай (він в оригіналі не моторизований), колесо огляду, карусель, американські гірки і тд. Так от чи можна таке зробити з машинами з Lego CITY? Я маю на увазі способи розроблені сторонніми особами, не офіційним LEGO. Я знаю що сторонні фірми виробляють освітлення для офіційних LEGO наборів.
P.S. остаточна мета - збудувати LEGO CITY де всі машини рухаються по своїй траекторії. Живе місто :)
Дякую.
Аватар користувача
Steam Jim
Повідомлень:9
З нами з:24 лютого 2020, 12:34
Звідки:Николаев

Re: Моторизувати та програмувати LEGO CITY

Повідомлення Steam Jim » 08 квітня 2020, 16:13

Голь на выдумки хитра, поэтому решения наверняка есть. Из наиболее очевидных - задействовать штатные лего-моторы и прочую электронику. В отсутствии таковых я бы размышлял в сторону Ардуино или "Малинки". На Ардуино можно реализовать и освещение и трафик. В качестве механизма для передвижения любого обьекта я бы экспериментировал с магнитами и шарнирами/направляющими (по принципу как монетки двигают магнитом, прикрепленным под столешницей), хотя наверняка многие отдали бы предпочтение техниксу и майндсторму.
В любом случае, стоит копать в стороны и искать решения и в смежных темах - ардуино, робототехника, механические игрушки и т.д.
Аватар користувача
00bricker
Повідомлень:965
З нами з:26 квітня 2014, 22:38
Звідки:Киев

Re: Моторизувати та програмувати LEGO CITY

Повідомлення 00bricker » 09 квітня 2020, 11:40

У нас уже была выставка, организованная Maxanderom итам была система автоматического движения транспорта по траеткториям. Максим, расскажи подробней)
Відповісти

Повернутись до “Бесідниця”