Огляд набору Lego Racers 8356

Тут публікуються огляди наборів LEGO
Відповісти
hrymak
Повідомлень:7
З нами з:06 серпня 2020, 14:12
Огляд набору Lego Racers 8356

Повідомлення hrymak » 07 листопада 2021, 18:42

Доброго часу доби друзі! Сьогодні у мене на огляді буде набір, з яким я практично одноліток.

Це набір з серії Racers  2003 року, йому майже 20 років, але мені вдалося знайти його у дуже хорошому стані, практично новому.
Зображення
Зображення
 

Одже серія Рейсерс з'явилась у 1999 і це було досить дивно тому що тоді усі серії Лего були досить дивно класифіковані, був system у якому були свої автомобілі, але вже починаючи років з 2002-2003 серії розділились, були Racers, World city, Orient expedition,  ну і багато інших було розділено, у кожної серії був свій дизайн коробок, і найважливіше що нема в нових наборах це комікси в інструкціях, невеликі картинки на 1-2 сторінки з намальованими сюжетами різних наборів, таке було у більшості серій, на жаль у нових наборах цього нема, а це було досить цікаво можна було їх досить довго роздивлятися, вони досить якісно були намальовані ніби як навіть від руки.

У моєму наборі оскільки він 2003 року є усе це, І комікси, і навіть невеликий плакат з різними серіями Лего, На якому представлені і Біонікли, і серія Sports NBA досить ігрова серія до речі, а ще реклама комп'ютерної гри racers і реклама сайту Лего.

Дивлячись на цей плакат у мене з'явилось дике відчуття ностальгії, ніби тільки нещодавно ці набори були новими, а їм уже по 20 років.

 

Наскільки я зрозумів дія цієї серії саме цих років пов'язана саме з грою, усе відбувається в “Drome”

Це спеціальна арена на якій є різні зони, місто, пустеля, гори й під кожну місцевість у цій серії були свої модельки.

 

Що ж, проте у нас сьогодні не огляд відеогри, а саме набору, тож пропоную перейти до нього.

 

Перше що хотілось би сказати, то чомусь в інструкції комікси з мотоциклами, хоча я перевірив в інтернеті та мальовані версії цієї модельки також були.

Фігурка, зараз багато афолів говорять що якість вже не та, сучасні фігурки погані та неякісні,
Зображення

Чесно кажучи так детальки на відчуття дещо інші, ще на що звернув увагу це інший шрифт LEGO на деяких деталях він набагато дрібніший ніж у сучасних, відлив деталей загалом трішки інший, тут до речі є ще той самий тепло коричневий колір який так подобається афолам, особисто я нічого в ньому цікавого не побачив, чесно кажучи він виглядає як dark bluish gray який вигорів від сонця, нічого особливого.

Фігуркам загалом непогана,  один принт на торсі й голова досить стандартна для цієї серії, вона цілком оригінальна, але коли я її тримаю в руках вона дуже схожа на китайські аналоги, відчуття ніби вона на 1-2 грами менше важить, ну і взагалі більш нові фігурки мають більш матову текстуру пластику.

 

Сама машинка має Pull Back мотор який чесно кажучи взагалі не їде, можливо через те що набір б/в? Хоча ним толком не гралися, швидше за все він такий з заводу, по рівній поверхневості якщо його підштовхнути, то принципі буде котитись, сучасні мотори набагато швидші.

Виглядає основна модель загалом непогано для своєї кількості деталей, каркас з пневмошлангів досить непоганий, колеса не є рідкісними, але колір досить нечастий в Лего, гума досить мяка, хоча не дуже реалістично виглядає. Ну і знову ж таки нові Pull Back складають з 200+ деталей, а тут всього лиш 115 і три альтернативні моделі які я усі забрів.

До речі цікаво було б побачити цей набір з сучасних технік деталей, на щастя в нас є дуже багато панелей в таких кольорах, і гума є більш реалістична.

 

Що кажучи про альтернативні моделі то основна та Б модель досить приємні, Б модель це у нас Багі досить приємна моделька, після збірки залишилось ще декілька деталей ну загалом хороша. А ось С модель це найгірше що можна було придумати, для чого там ці пневмошланги на боках? Взагалі не красива моделька, її зробили, щоб було і все.
Зображення
 Зображення
Зображення
Зображення

Враження про цей набір в мене склалися доволі цікаві, я не побачив тут тої якості за яку так давно чув, так відчуття ностальгії повернулося, я згадав які у той час хороші набори були, але “Раніше було краще” до цієї серії я сказати не можу, сучасні Pull Back з техніку краще, 8 пінові Speed champions  це взагалі круть, там ніби збираєш маленьку модельку creator expert.



Друзі якщо вам сподобався цей огляд, або навіть погляд в минуле, обов'язково напишіть що вам не сподобалося, тому що це мій перший такий великий огляд який я писав майже 4 дні, дуже дякую усім хто це прочитав та до зустрічі!
Востаннє редагувалось 10 листопада 2021, 16:15 користувачем hrymak, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти

Повернутись до “Огляди наборів LEGO”