система оплати пей пел

Тут можна приєднуватися до спільних замовлень, а також обговорювати
тонкощі покупки/продажу через всесвітні інтернет-магазини
Відповісти
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:
система оплати пей пел

Повідомлення meteorspuppets » 17 січня 2013, 12:54

Сьогодні стикнувся з проблемою оплати, історія така:
замовив 2 сети на бріклінку загальною вартістю (без надбавки магазином пейпел %) 86,86 Євро.
Картка має Євро 114.33 на балансу, зняло чомусь 92,24. Різниця між знятим числом та необхідною сумою оплати це 4% та ще 4% від суми (що може значити як відсоток за конвертацію або за пересилання коштів через пей пел)
тому питання:
1. коли магазин додає 4 % до суми замовлення то сума, яку надсилаю, відсилається:
а) "Х"-4% забраний пейпелом і отримувач отримує меншу суму
б) "Х"+4% (надбавка магазина чисто так) - отримує магазин і для мене ще -4% за пересилання пейпелом.
в) ... інший варіант
2. Чому завжди коли я з картки Єврової відсилаю Євро, то пейпел ЗАВЖДИ її конвертує у останньому вікні перед відсиланням?! Навіщо? чи пейпел не може відсилати валютю в інші країни, а лише може гривні? Тоді навіщо мати Євро на картці?
3. Щодо мого випадку, що насправді сталось з відсиланням коштів (банк слізно каже, що при відсиланні завжди знімається лише 1 гривня)? Невже дійсно мої євро конвертували в гривню відсилали закордон (в Румунію) і там конвертувались в Євро? Я щось чув що не можна валюту відсилати, чи це байки?
4. був випадок відсилання коштів з гривневої картки - абсолютно ніяких відсотків не зняло! ЯК?!?! мав, по моїм підрахункам відіслати суму "У" а відіслалась на 5-10% менше (тобто в бонус мені). Як це пояснити?

Дуже вдячний за пояснення
dvladimir
Повідомлень:101
З нами з:13 березня 2012, 13:19
Звідки:Kiev

Re: система оплати пей пел

Повідомлення dvladimir » 17 січня 2013, 13:10

Прописаны ли эти 4% в деталях транзакции на PayPal?

% продавца всегда включаются в итоговую сумму ее и платим.

Нужно внимательно следить за тем, что пишет PayPal перед оплатой, особенно валюту.
Обычно выбираю запрашивать деньги в валюте покупателя и уже банк занимается конвертацией, получается дешевле, чем конвертация PayPal. Так как аккаунт PayPal привязан к стране, то возможно и базовая валюта прописана

Мнение, что выгодно платить при покупках через интернет и в магазинах украинской валютной карточкой, сильно неправильное, так как можно нарваться на двойную конвертацию евро-гривна-евро, так как в нашей стране ходит гривна, значит и запрос на волютирование проходит в ней же.

Также зависит какая карточка и какая валюта у этой системы и вашего банка является базовой. Например для mastercard у моего банка базовая евро а для Visa доллар.

--------------
При оплате гривневой карточкой можно получить как + так и - , так как валютирование операции проходит не в момент оплаты, а позже, через 1-2 дня, по курсу дня валютирования и иногда курс подростает, иногда падает, на большин суммах это ощутимо


Одним словом не стоит мудрить и пользуйтесь гривневой украинской карточкой.
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:

Re: система оплати пей пел

Повідомлення meteorspuppets » 17 січня 2013, 13:24

[hide=]Jan 16, 2013 Charge From Credit Card CompletedYour transfer from your credit card to your PayPal account is complete.
Your transfer from your credit card to your PayPal account is complete.
Details 984.22 UAH
Jan 16, 2013 Currency Conversion Completed Details -984.22 UAH
Jan 16, 2013 Currency Conversion Completed Details €86.86 EUR

Sent to:
xxxxx
Email:
xxxxx
Amount sent:
-€86.86 EUR (equals -984.22 UAH)
Fee amount:
€0.00 EUR
Net amount:
-€86.86 EUR

Conversion from:
-984.22 UAH
Conversion to:
€86.86 EUR
Exchange rate:
1 Ukrainian Hryvnia = 0.0882534 Euros

Date:
Jan 16, 2013
Time:
11:21:04 GMT+02:00
Status:
Completed[/hide]

не дуже розбираюсь що там написано(

тобто
[hide=]Please select your option below:
1 Use PayPal's conversion process to complete my transaction using my card's currency.
Both the original transaction currency and the converted amount that I will be charged are disclosed for my convenience. I understand that MasterCard and Visa have a currency conversion process. I have chosen not to use the MasterCard and Visa currency conversion process, and I will have no recourse against MasterCard and Visa with respect to any matter related to this conversion.
2 Bill me in the currency listed on the seller's invoice.
I will not know which foreign exchange rate has been applied to this transaction until I receive my card statement from my card issuer. I acknowledge that by choosing this option, my card issuer will determine the foreign exchange rate to apply to this transaction, and that I will not be informed of the foreign exchange rate or any additional foreign exchange fees applied until I am billed by my card issuer.[/hide]
тут треба включити 2ге???
Olegbo
Повідомлень:540
З нами з:25 липня 2012, 11:01

Re: система оплати пей пел

Повідомлення Olegbo » 17 січня 2013, 13:25

О мудрый друг, ты дел тут натворил!

Смотри!
Открыть карточку в евро у нас не так просто. Там нужна либо голд, либо карточка от некоторых банков!!
У нас некоторые банки открывают счёт в "евро".. При этом - сам счёт ведётся у них в гривнах. И соответсвенно все твои пополнения у них переводятся в гривны.
То есть - ты сделал два перевода валюты. Это делается вестимо для пополнения за границей. Т.е. - ты пополнил там в евро и всё ок. Можешь платить, снимать.
В начале, банк конвертанул евро в гривны по "своему курсу"(а он очень поганый для карточки =), потом пейпал конвертанул обратно.
В общем - попал ты на две конвертации.
dvladimir
Повідомлень:101
З нами з:13 березня 2012, 13:19
Звідки:Kiev

Re: система оплати пей пел

Повідомлення dvladimir » 17 січня 2013, 13:36

судя по деталям транзакции

Conversion from:
-984.22 UAH
Conversion to:
€86.86 EUR
Exchange rate:
1 Ukrainian Hryvnia = 0.0882534 Euros


получаем следующее:

1. Выбрана конвертация Paypal, у него курс просто забойный - итог попали на курсе
2. Paypal запрашивает у банка гривны, так как ему было сказано берем гривны и конвертируем в евро
3. Банк конвертируем евро в гривны по нехорошему курсу

и как сказал Olegbo - имеем двойную конвертацию

В будущем нужно выбирать именно второй пункт - 2. Bill me in the currency listed on the seller's invoice, тогда в банке запросят евро и все будет ОК
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:

Re: система оплати пей пел

Повідомлення meteorspuppets » 17 січня 2013, 13:43

dvladimir писав:В будущем нужно выбирать именно второй пункт - 2. Bill me in the currency listed on the seller's invoice, тогда в банке запросят евро и все будет ОК
тобто якщо я зараз включаю цей пункт, я буду відправляти саме Євро і ніяких конвертацій не буде?
відповідно краще залишити цю картку і оплачувати Єврами (при євровому рахунку) ?
а коли буде наприклад фунти, то як краще поступити? з єврової картки чи гривневої? які плюси мінуси?
dvladimir
Повідомлень:101
З нами з:13 березня 2012, 13:19
Звідки:Kiev

Re: система оплати пей пел

Повідомлення dvladimir » 17 січня 2013, 14:42

meteorspuppets писав: тобто якщо я зараз включаю цей пункт, я буду відправляти саме Євро і ніяких конвертацій не буде?
По идее да, но нужно провести эксперимент
meteorspuppets писав: відповідно краще залишити цю картку і оплачувати Єврами (при євровому рахунку) ?
Смотря по какому курсу покупаются евро и какие накладные расходы на содержание карточки, но, например у моего банка курс обмена для карточек ненормальный - сегодня где-то 11.1, следовательно если купить евро по 10.8, то есть разница.
meteorspuppets писав: а коли буде наприклад фунти, то як краще поступити? з єврової картки чи гривневої? які плюси мінуси?

если это не евро, то лучше платить гривневой, а не евро карточкой
все то же двойное конвертирование, непонятно по какому курсу в случае оплаты евровой карточкой
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:

Re: система оплати пей пел

Повідомлення meteorspuppets » 17 січня 2013, 14:48

все ніби стало на свої місця)
дякую dvladimir та Olegbo)

П.С. Думаю цю тему треба поставити як "гайд" або як частина гайда.
коли буду наступний раз платити вже по-нормальному, відпишусь тут.
Відповісти

Повернутись до “Спільні покупки на Ebay, Amazon”