Опрос: Главная страница - каких разделов не хватает?

У цьому підфорумі обговорюємо все, що пов'язано з нашим форумом - UkrBricks
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:
Re: Опрос: Главная страница - каких разделов не хватает?

Повідомлення meteorspuppets » 12 вересня 2013, 08:20

чи є можливість зробити щось подібне блогу? наприклад є основні новини, а рядом я закладка з "не знаю як назвати" іншими новинами по типу стіни в вк, де кожен може щось втулити (новину, ідею, посилання).
от наприклад, вчора я був в скаймолі і бачив 2 ящика 5серії мініфігур, кому треба може спробувати свою вдачу, але писати в новій темі, або вишукувати подібну тему або наближену - дуже напряжно.
А так би раз 1 речення і готово. як альтернативу, можна щоб не паритись просто створити тему на форумі таку. (а може вона вже є, а я про неї не знаю?)
Аватар користувача
vrb
Администратор
Повідомлень:2725
З нами з:10 лютого 2012, 01:15
Звідки:Кишинев
Контактна інформація:

Re: Опрос: Главная страница - каких разделов не хватает?

Повідомлення vrb » 12 вересня 2013, 13:44

meteorspuppets писав:чи є можливість зробити щось подібне блогу? наприклад є основні новини, а рядом я закладка з "не знаю як назвати" іншими новинами по типу стіни в вк, де кожен може щось втулити (новину, ідею, посилання).
от наприклад, вчора я був в скаймолі і бачив 2 ящика 5серії мініфігур, кому треба може спробувати свою вдачу, але писати в новій темі, або вишукувати подібну тему або наближену - дуже напряжно.
А так би раз 1 речення і готово. як альтернативу, можна щоб не паритись просто створити тему на форумі таку. (а може вона вже є, а я про неї не знаю?)
Сейчас работаем над обновлением, так что будет что-то подобное но позже.
Аватар користувача
DanielSit
Повідомлень:1
З нами з:07 травня 2017, 20:13
Звідки:Bosnia and Herzegovina
Контактна інформація:

Опрос Главная страница каких разделов не хватает

Повідомлення DanielSit » 14 травня 2017, 04:51

Легко вхожу на Форум, как зарегеный участник....но при этом не могу оставить комментарии в новостях Главной Страницы сайта Почему?

.
Відповісти

Повернутись до “Наш форум”