Как правильно покупать на BrickLink

Тут інформуємо про спільні замовлення на BrickLink та приєднуємось до них.
Аватар користувача
Yar
Повідомлень:228
З нами з:16 жовтня 2012, 10:40
Звідки:Киев
Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення Yar » 26 листопада 2012, 16:01

Никогда не покупал на BrickLink. Пытаюсь восстановить несколько наборов.
У продавца в Store Terms ничего не сказано о стоимости пересылки. Как правильнее поступить, полностью оформить заказ и дождаться пока продавец сообщит мне стоимость пересылки или спросить заранее какая может быть стоимость доставки? Проблема в том, что нужные мне детали, не купишь у одного продавца. Нужно будет покупать у нескольких продавцов. А так как заказы по сумме получаются маленькими, то стоимость пересылки является существенной. Вот пытаюсь как-то оптимизировать закупки. Еще и цены на некоторые элементы колеблются существенно. И это загадочное "used" не понятно как трактовать. Уже совсем устал выбирать продавцов.

Помогите советом.
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення meteorspuppets » 26 листопада 2012, 16:27

одна з найскладніших задач)
для початку треба скласти "список бажань" (wish list)
ввести всі деталі і вже по магазинам легше шукати і бачити що у кого є. Так одразу можна знайти найбільшу кількість деталей.
Юзд деталі дуже страшна штука, якщо це принципово (коли хочеться юзд але у хорошому стані без суттєвих подряпин) коли має бути хороший стан. Краще знайти нові деталі по низьким цінам (також регулює віш ліст) мало хто погодиться фоткати ту кількість деталей перед замовленням. Дуже часто в "сплеш пейдж" описують стан своїх деталей в магазі, теж якась інфа. Але в більшості випадків, якщо чітко не вказано там "лайк ню", то буде пошкрябані деталі, або з надкусами малими
Однозначно і лише перед замовленням необхідно пояснити ситуацію, глянути вагу замовлення і спитати скільки буде коштувати конкретно з такою вагою і вказати на об'ємні деталі (які можуть бути в замовленні, інколи листом дешевше пересилати, але там їдуть обмеження по висоті)
Аватар користувача
Yar
Повідомлень:228
З нами з:16 жовтня 2012, 10:40
Звідки:Киев

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення Yar » 27 листопада 2012, 09:47

Дякую за допомогу. Про вагу и про "сплеш пейдж" я не знав. А так я використовую "список бажань".
Буду спілкуватись з продавцями.
Аватар користувача
MaximB
Повідомлень:2424
З нами з:24 липня 2012, 02:06
Звідки:Ужгород

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення MaximB » 07 січня 2013, 15:32

Подскажите, как использовать сохраненный файл с деталями (Export to Bricklink XML) на сайте?
Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення meteorspuppets » 07 січня 2013, 17:14

+ ще одне питання з приводу грошей.

як краще платити за замовлення:
1. мати картку з гривнями і платити у євро\доларах\фунтах і тд... (якщо так то які комісії вступають у силу)
2. мати картку в євро і платити в євро.
3. мати картку в євро і платити в євро\доларах\фунтах і тд...

ще дивно було що коли в першому варіанті коли платив з гривневої картки в польських злотах, то ніяких комісійних ен взяло О_о...
по-різному різні були дива. інколи були накрутки пейпела інколи не було. причому завжди підозріло виглядає пересилка коштів коли на картці євро і відсилаю євро а воно чомусь конвертує в грн... виходить конвертує мої євро в грн відсилає грн і потім знову конвертує вже євро для отримувача чи як?

+ які комісії за оплату в пейпелі є, які підводні камені. читав мануал на англ, зрозумів наступне:
4% беруть за пересилку взагалі+0.35 євро (якщо в євро) - я так розумію це при будь-якому розкладі?
4% за конвертацію валюти
щось ще?
Аватар користувача
MaximB
Повідомлень:2424
З нами з:24 липня 2012, 02:06
Звідки:Ужгород

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення MaximB » 07 січня 2013, 18:04

Некоторые продавцы накручивают некий процент за пайпал (скорее всего для обналичивания). Например в Украине, насколько я знаю, нельзя обналичить с пайпала.
У меня привязана гривневая карта - 2 грн в мес. За валютную карту нужно больше платить - слышал в районе 20-30 зеленых в год.
Имеет ли какое-то значение то, что все валютные операции у нас (в Украине) происходят через доллары?
Т.е. допустим, нам надо взять товар за евро, а у нас гривневая карта - с грн переводит в долллары, а потом в евро?
По крайней мере так было раньше.
Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення meteorspuppets » 07 січня 2013, 18:09

[hide=]
MaximB писав:Некоторые продавцы накручивают некий процент за пайпал (скорее всего для обналичивания). Например в Украине, насколько я знаю, нельзя обналичить с пайпала.
У меня привязана гривневая карта - 2 грн в мес. За валютную карту нужно больше платить - слышал в районе 20-30 зеленых в год.
Имеет ли какое-то значение то, что все валютные операции у нас (в Украине) происходят через доллары?
Т.е. допустим, нам надо взять товар за евро, а у нас гривневая карта - с грн переводит в долллары, а потом в евро?
По крайней мере так было раньше.
[/hide]
є картки за які не потрібно платити взагалі, і обслуговування теж, лише перевипуск 10-20 грн раз в 2-3 роки. і в різних банках по різному в мене напр. беруть 1 грн з кожної трансакції.
та ну хіба через долари робиться? пейпел одразу напряму конвертує грн в євро, якщо тре заплатити в євро
Аватар користувача
MaximB
Повідомлень:2424
З нами з:24 липня 2012, 02:06
Звідки:Ужгород

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення MaximB » 07 січня 2013, 20:18

Разобрался с загрузкой файла со списком в My Wanted List - прикольно.
Но у меня был список большой и не нашлось ни одного магазина с полным комплектом.
Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення
Аватар користувача
ha$h
Повідомлень:72
З нами з:04 березня 2012, 20:29

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення ha$h » 16 січня 2013, 18:21

Посылки приходят на нашу укрпочту? Там же посылки нереально как тырят..
Аватар користувача
Maxander
Повідомлень:2346
З нами з:17 лютого 2012, 11:37
Звідки:Киев

Re: Как правильно покупать на BrickLink

Повідомлення Maxander » 16 січня 2013, 21:51

ha$h писав:Посылки приходят на нашу укрпочту? Там же посылки нереально как тырят..
У меня за последний год около 40 посылок дошли без проблем. С задержкой пришла только одна большая перед новым годом.
На почте говорили, что международных отправлений вообще очень мало, одна-две в неделю, наверное поэтому тырить особо не получится. :)
Відповісти

Повернутись до “Спільні покупки на BrickLink”