Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Тут обговорюємо LEGO мультфільми та серіали
Аватар користувача
vrb
Администратор
Повідомлень:2725
З нами з:10 лютого 2012, 01:15
Звідки:Кишинев
Контактна інформація:
Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення vrb » 20 травня 2014, 22:02

MaximB писав:Появился на трекере WEB-DL :) . Еще недельку подожду лучшего качества.
(или не подожду :blush: )
Я смотрел HD ready 1280*720, вполне себе приемлемое качество, если на фул хдшном мониторе смотреть.
П.С очень жаль, там где я живу, его не было в кино, такое конечно лучше в кино... :(
Аватар користувача
Akceptor
Повідомлень:283
З нами з:16 липня 2012, 16:45
Звідки:Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення Akceptor » 01 червня 2014, 12:30

на hurtom є український дубляж у нормальній якості. я хоч ходив у кіно, але скачав :)
Думки вголос - мій блог. БУду радий бачити читачів. Огляди LEGO за відповідним тегом: тиць.
Мої набори на BrickSet - колекція поки невелика :(
Аватар користувача
MaximB
Повідомлень:2424
З нами з:24 липня 2012, 02:06
Звідки:Ужгород

Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення MaximB » 01 червня 2014, 12:53

Обалденный мульт!
Теперь дети будут знать как меня называть... :D
Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення
Аватар користувача
Jack_oS
Повідомлень:573
З нами з:28 квітня 2014, 20:59
Звідки:Київ

Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення Jack_oS » 01 червня 2014, 15:31

MaximB писав:Теперь дети будут знать как меня называть... :D
Лорд Бізнес? ))
Аватар користувача
MaximB
Повідомлень:2424
З нами з:24 липня 2012, 02:06
Звідки:Ужгород

Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення MaximB » 01 червня 2014, 16:00

Ага :D
Зображення Зображення Зображення Зображення
Зображення
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:

Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення meteorspuppets » 03 червня 2014, 08:00

не дарма не пішов в кінотеатр, а подивився вдома. Так смішні моменти є, досить часто, але цей фільм не розрахували на дітей, там закладені деякі ідеї, які їм просто не зрозумілі будуть. А так звичайний проміжний фільм, не гірше не краще як "льодовиковий період" або "нікчемний я". Єдине, що відрізняє однозначно - немає широко розповсюдженої "любові-моркви", що однозначно приємно.
не уявляю, що там може бути такого, що всім подобається.
Аватар користувача
Maxander
Повідомлень:2346
З нами з:17 лютого 2012, 11:37
Звідки:Киев

Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення Maxander » 03 червня 2014, 14:54

meteorspuppets писав:не дарма не пішов в кінотеатр, а подивився вдома. Так смішні моменти є, досить часто, але цей фільм не розрахували на дітей, там закладені деякі ідеї, які їм просто не зрозумілі будуть. А так звичайний проміжний фільм, не гірше не краще як "льодовиковий період" або "нікчемний я". Єдине, що відрізняє однозначно - немає широко розповсюдженої "любові-моркви", що однозначно приємно.
не уявляю, що там може бути такого, що всім подобається.
А я не згоден з такою позицією, бо на мою думку така критика виглядає як сюжет мультфільму ""Баба Яга против!".
Замість рецензії пропоную ознайомитись з моєю аргументацією:
1. У кінотеатрі дуже добре можна відчути атмосферу масштабності того, що відбувається на екрані. Тобто насолодитися яскравою картинкою. А картинка у цій стрічці дуже цікава, особливо для фанатів Лего.
2. Переглянути цей фільм вдома треба обов'язково, та що найменше три рази:
- ще раз оцінити дуже гарний переклад українською мовою (у тому числі й пісні),
- уважно розгледіти операторські прийоми та дуже велику кількість неймовірно класно зроблених з кубиків моделей та декорацій,
- переглянути фільм з оригінальною мовою, щоб спробувати якмога глибше відчути те, що намагалися передати режисери стрічки.
3. Робити мультиплікаційні фільми для широкого перегляду але тільки для дитячої аудиторії або тільки для дорослої буде не зовсім доречно. Переважна більшість таких фільмів призначена для сімейного перегляду, щоб було цікаво дивитися як малюкам так і їх батькам (й дорослим дітям також). Коли дивишся фільм у кінотеатрі, то споглядаєш, як над одними жартами сміються діти, над іншими жартами сміються дорослі, а над зовсім іншими жартами регоче весь зал.
До речі, почуття гумору (а також настрій, особистий досвід, обізнаність, світогляд й т.ін.) як у дітей так і у дорослих дуже сильно відрізняється та залежить від багатьох факторів. Тому вгодити кожному принципово неможливо.
4. Усю кінопродукцію, що виробляє Голлівуд вже протягом багатьох десятиліть можна сміливо віднести до проміжної. Подібні сценарії, подібні актори, подібні сцени, все одне і те саме. Всі сцени та фрази вже колись були відтворені та озвучені. Може прийшов час всю цю індустрію викинути на смітник історії?
У такому стилі можна сказати, що всі набори та саморобки Лего складаються з одних і тих типових кубиків, які скріпляються між собою певними методами і достатньо купити один набір, і щось з нього побудувати, щоб зрозуміти як воно відбувається та й зупинитися на цьому. По типу, навіщо далі щось купувати та будувати, якщо вже є розуміння як воно робиться та з чого складається.
5. Хоч морква і не була явно помітна на кожному кадрі кінострічки, але самим головним мотиватором для ВСІХ дій Еммета від початку й до кінця була Люси. А завдяки Бетмену класична проблема трикутника кохання була розкрита та "обсмакована" максимально ефектно.

Тож пропоную всім без винятку знайти час та зі спокійним настроєм подивитися вперше або вкотре цей фільм. Він того дійсно вартий. Навіть для тих, хто байдуже ставиться до Лего. Але я сумніваюся, що такі взагалі існують. ;)
Аватар користувача
meteorspuppets
Повідомлень:519
З нами з:30 липня 2012, 08:17
Контактна інформація:

Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення meteorspuppets » 03 червня 2014, 15:46

Це звичайний, багатобюджетний і розрекламований фільм на 1 раз, з великою кашею в своїй суті. Інакше побачити я не можу.
Так та неймовірна кількість анімації і 3д моделювання (а я з цим пов'язаний напряму) не може не вражати, але НАВІЩО? результат же видно як у мультиках минулого століття, де все було намальоване руками і картинка виглядала ривками, так само і тут, відчуття ривків в анімації та роботичності. Дуже сиро виглядає анімація у 60% сюжету і лише в ключових моментах - вище похвал.
Ефект кінозалу працює на будь-яку стрічку це не аргумент, де само собою ясно - хтось засміється - може початись ланцюгова реакція. Великий екран так це круто, звук і 3д, але чіткість на великому екрані вже буде не та.
Згоден, з тим, що треба буде колись (або ніколи) послухати оригінальне озвучення, там гумор мав би бути краще.
От в тому, що вони зробили величезну кашу для різної вікової категорії, тут вони не витримали удар. Склалось враження, що фільм зовсім не для дітей а вже для більш дорослих, саме негативне те, що діти схоплять поверхові враження і думки і закріплять в своїй свідомості, і не зможуть самостійно проаналізувати наскільки корисна та чи інша думка або хід події. Багато хороших думок закладено в фільм, дуже, але донесли лише шматки і уривки, що не дасть дитині або підлітку зробити якісь конкретні і змістовні висновки в поведінці персонажів.
Далі спойлер, для тих хто не дивився, не читати.
[hide=]Світ наче і утопічний (до втручання) і наче нормальний, все ніяке, не хороше і не зле. Я 100% не можу заявити, що лорд Бізнес поганий з самого початку, а це вже каша в розумінні. Так само і "злий\добрий коп" вони наче з промитими мізками всі, які ніколи не чули слів добре і погано. А яких розбитих надій і сподівань, буде коштувати тим, хто дізнається що "він не особливий"? скільки нещастя принесе лише ця фраза? діти вбють собі лише цю поверхову думку, що якщо особливий, то ти рулиш, якщо ні то все йди вішайся, а далі дитяча психологія думати не стане, та й пояснення і надихання Вітрувія про те, що не потрібно бути особливим, щоб щось досягти там настільки мутна, що самому треба мізки напрягати, щоб зрозуміти, що "от ми режисери і автори тут хочемо саме це показати, дивіться, не потрібно бути особливим, щоб щось досягти!!"
Також, як негативний момент, цей любовний трикутник може стати зразком поведінки для глядачів, як нереальний сценарій. хіба багато знайдуться таких як бетмен (в кінці)? це ж вже з розряду мудрості, розуміння і високої любові. Таких одиниці, тому найвірогідніше в тому випадку бетмен надере зад Емету і на цьому все (я про реальне життя).[/hide]

Фільм звичайний, проміжний, з приємними елементами для лего-фанів, тут не посперечаєшся, це додатковий елемент зацікавлення. Але ще раз дивитись... От Льодовиковий період, я б передивився ще раз, цей сумнівно.
Моя оцінка 3-4 із 10
Аватар користувача
Maxander
Повідомлень:2346
З нами з:17 лютого 2012, 11:37
Звідки:Киев

Re: Полнометражный фильм "The LEGO Movie"

Повідомлення Maxander » 03 червня 2014, 16:48

Така позиція звучить набагато краще.
Можу тільки зауважити, що ривки в анімації є фішкою фільму, як ефект стоп-моушену, коли анімацію роблять аматори.
Типових "бетменів" в реальному житті можна зустріти набагато частіше ніж так здається. Також у реальному житті є набагато важливіші речі ніж те, що хтось комусь щось може надерти.
Ну і як на мене, то краще коли є кіно, що може спонукати до напрагання мізків, ніж коли такого кіно взагалі не існує. ^_^
Ще раз наголошую - фільм обов'язково треба подивитися!
Відповісти

Повернутись до “LEGO Films and TV series”